Trawy golfowe

Od ponad pięćdziesięciu lat Barenbrug hoduje trawy przeznaczone na pola golfowe. Prace te zaowocowały powstaniem zaawansowanych, najczęściej wybieranych na rynku mieszanek. Barenbrug ściśle współpracuje z greenkeeperami oraz projektantami pól golfowych z całego świata, stale opracowując innowacyjne odmiany, które doskonale sprawdzają się w prakt...

Od ponad pięćdziesięciu lat Barenbrug hoduje trawy przeznaczone na pola golfowe. Prace te zaowocowały powstaniem zaawansowanych, najczęściej wybieranych na rynku mieszanek. Barenbrug ściśle współpracuje z greenkeeperami oraz projektantami pól golfowych z całego świata, stale opracowując innowacyjne odmiany, które doskonale sprawdzają się w praktyce.

Więcej...
 • Barenbrug

  Mieszanka traw firmy Barenbrug o dużym walorze ozdobnym! Wytrzymała na niskie koszenie (do 5mm), odporna na deptanie, charakteryzująca się dużą gęstością. Dobrze rośnie nawet na ubogiej glebie, wysoka jakość w zakresie czystości odmianowej i kiełkowania. Dostępne opakowania: 15kg.

  645,00 zł
 • Barenbrug

  Pole golfowe z gęstą murawą mocną jak stał. Bardzo odporna mieszanka na fairway i tee Dostępne opakowania: 15kg

  538,00 zł
 • Barenbrug

  Mieszanka traw firmy Barenbrug wytrzymała na niskie koszenie (do 4mm), dająca duże zagęszczenie dzięki połączeniu kostrzewy czerwonej z mietlicą. Kompozycja odmian o wysokiej pozycji na listach w Europie. Dostępne opakowania: 15kg

  1 095,00 zł
 • Barenbrug

  Mieszanka firmy Barenbrug odporna na uderzenia. Fairway Intensive jest mieszanką stosowaną do nowego zasiewu oraz do regeneracji części pola zwanej fairway. Dzięki życicy trwałej mieszanka ta dobrze sprawdza się przy odnawianiu istniejących trawników.

  450,00 zł 495,00 zł
 • Barenbrug

  Nasiona traw Barenbrug Bar Rough to to niezawodna mieszanka na rough. Dostępne opakowania: 15kg

  480,00 zł
 • Resilient Blue® Golf doskonale sprawdzi się również przy pierwszym siewie, tworząc zrównoważoną, gęstą i odporną darń. Najbardziej odporne rozwiązanie na obszary Fairway, Tee, Semi-rough oraz ich otoczenia. Opakowanie : 15 kg.

  735,00 zł