Trawy golfowe

Od ponad pięćdziesięciu lat Barenbrug hoduje trawy przeznaczone na pola golfowe. Prace te zaowocowały powstaniem zaawansowanych, najczęściej wybieranych na rynku mieszanek. Barenbrug ściśle współpracuje z greenkeeperami oraz projektantami pól golfowych z całego świata, stale opracowując innowacyjne odmiany, które doskonale sprawdzają się w prakt...

Od ponad pięćdziesięciu lat Barenbrug hoduje trawy przeznaczone na pola golfowe. Prace te zaowocowały powstaniem zaawansowanych, najczęściej wybieranych na rynku mieszanek. Barenbrug ściśle współpracuje z greenkeeperami oraz projektantami pól golfowych z całego świata, stale opracowując innowacyjne odmiany, które doskonale sprawdzają się w praktyce.

Więcej...
 • Barenbrug

  Mieszanka traw firmy Barenbrug o dużym walorze ozdobnym! Wytrzymała na niskie koszenie (do 5mm), odporna na deptanie, charakteryzująca się dużą gęstością. Dobrze rośnie nawet na ubogiej glebie, wysoka jakość w zakresie czystości odmianowej i kiełkowania. Dostępne opakowania: 15kg.

  645,00 zł
 • Barenbrug

  Pole golfowe z gęstą murawą mocną jak stał. Bardzo odporna mieszanka na fairway i tee Dostępne opakowania: 15kg

  538,00 zł
 • Barenbrug

  Mieszanka traw firmy Barenbrug wytrzymała na niskie koszenie (do 4mm), dająca duże zagęszczenie dzięki połączeniu kostrzewy czerwonej z mietlicą. Kompozycja odmian o wysokiej pozycji na listach w Europie. Dostępne opakowania: 15kg

  1 095,00 zł
 • Barenbrug

  Nasiona traw Barenbrug Bar Rough to to niezawodna mieszanka na rough. Dostępne opakowania: 15kg

  480,00 zł
 • Resilient Blue® Golf doskonale sprawdzi się również przy pierwszym siewie, tworząc zrównoważoną, gęstą i odporną darń. Najbardziej odporne rozwiązanie na obszary Fairway, Tee, Semi-rough oraz ich otoczenia. Opakowanie : 15 kg.

  735,00 zł