Nawóz Mivena Granucote 28+6+6+2MgO+0,5Fe 5-6 M na cały sezon

Nawóz NPK z kontrolowanym uwalnianiem azotu, z magnezem i żelazem. 

Dużą zaletą produktu jest wydłużony okres działania dzięki temu tylko jedna aplikacja tego nawozu w roku może pozwolić na zaspokojenie potrzeb trawnika przez cały sezon.

Dostępne opakowania: 20kg

254,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Czas dostawy: 48h

Dodaj do listy życzeń

Podstawową działalnością Firmy Mivena jest produkcja nawozów o kontrolowanym działaniu (Controlled Release Fertilizer-CRF). Zastosowana tutaj została technologia uwalniania składników pokarmowych w danym czasie Duration CRF (technologia ta stosowana jest tylko przez firmę Mivena i jest unikalna w Europie) : jedynym czynnikiem warunkującym szybkość uwalniania substancji pokarmowych jest temperatura. Czynniki takie jak ph, EC czy aktywność mikrobiologiczna podłoża nie mają na nią wpływu.

Granucote CRF został stworzony specjalnie do stosowania na obiekty sportowe, fairwaye i dla zieleni publicznej. Granucote gwarantuje kontrolowane uwalnianie azotu.Dzięki zastosowanej technologi Duration w porównaniu do wielu innych dostępnych na rynku produktów charakteryzuje się wysokim stopniem przedłużonego działania. Oferowane produkty posiadają następujące okresy działania w miesiącach: 2-3M, 3-4M, 5-6M.

Granucote dostępne jest w różnych formulacjach NPK, aby mieć możliwość zaoferowania odpowiedniego produktu w odpowiednim czasie.

Granucote 28+6+6+2Mgo+0,5Fe - Nawóz z wysoką zawartością azotu stymuluje trawnik do intensywnego wzrostu oraz zapewnia żywozielona barwę.

Granulacja nawozu: 1-3 mm

Dawkowanie: 30-40 g/m2
Długość działania: 5/6 miesięcy
Sugerowany okres stosowania: Marzec-Czerwiec

Produkty powiązane

Popularne