Nawóz Mivena Granucote 24-6-12+2MgO+0,5Fe 3-4M wybarwia i pobudza trawę do wzrostu

Nawóz NPK z kontrolowanym uwalnianiem azotu, z magnezem i żelazem. 

Najlepsze zastosowanie wczesną wiosną do pobudzenia i wybarwienia trawy na dłuższy czas.

Dostępne opakowania: 20kg

225,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Czas dostawy: 48h

Dodaj do listy życzeń

Podstawową działalnością Firmy Mivena jest produkcja nawozów o kontrolowanym działaniu (Controlled Release Fertilizer-CRF). Zastosowana tutaj została technologia uwalniania składników pokarmowych w danym czasie Duration CRF (technologia ta stosowana jest tylko przez firmę Mivena i jest unikalna w Europie) : jedynym czynnikiem warunkującym szybkość uwalniania substancji pokarmowych jest temperatura. Czynniki takie jak ph, EC czy aktywność mikrobiologiczna podłoża nie mają na nią wpływu.

Granucote CRF został stworzony specjalnie do stosowania na obiekty sportowe, fairwaye i dla zieleni publicznej. Granucote gwarantuje kontrolowane uwalnianie azotu.Dzięki zastosowanej technologi Duration w porównaniu do wielu innych dostępnych na rynku produktów charakteryzuje się wysokim stopniem przedłużonego działania. Oferowane produkty posiadają następujące okresy działania w miesiącach: 2-3M, 3-4M, 5-6M.

Granucote dostępne jest w różnych formulacjach NPK, aby mieć możliwość zaoferowania odpowiedniego produktu w odpowiednim czasie

Granucote 24+6+12+2Mgo+0,5Fe - Nawóz z wysoką zawartością azotu stymuluje trawnik do intensywnego wzrostu oraz zapewnia żywozielona barwę.

Dawkowanie: 30-40 g/m2
Długość działania: 3/4 miesięcy
Sugerowany okres stosowania: Marzec- Lipiec
Granulacja nawozu: 1-3 mm

Produkty powiązane

Popularne