Nawóz Mivena Granucote 16+25+12 2-3M ukorzeniający trawę

Nawóz NPK z kontrolowanym uwalnianiem azotu.

Przeznaczony do zakładania nowej murawy.

dostępne opakowania: 20kg

234,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Czas dostawy: 48h

Dodaj do listy życzeń

Podstawową działalnością Firmy Mivena jest produkcja nawozów o kontrolowanym działaniu (Controlled Release Fertilizer-CRF). Zastosowana tutaj została technologia uwalniania składników pokarmowych w danym czasie Duration CRF (technologia ta stosowana jest tylko przez firmę Mivena i jest unikalna w Europie) : jedynym czynnikiem warunkującym szybkość uwalniania substancji pokarmowych jest temperatura. Czynniki takie jak ph, EC czy aktywność mikrobiologiczna podłoża nie mają na nią wpływu.

Granucote CRF został stworzony specjalnie do stosowania na obiekty sportowe, fairwaye i dla zieleni publicznej. Granucote gwarantuje kontrolowane uwalnianie azotu.Dzięki zastosowanej technologi Duration w porównaniu do wielu innych dostępnych na rynku produktów charakteryzuje się wysokim stopniem przedłużonego działania. Oferowane produkty posiadają następujące okresy działania w miesiącach: 2-3M, 3-4M, 5-6M.

Granucote dostępne jest w różnych formulacjach NPK, aby mieć możliwość zaoferowania odpowiedniego produktu w odpowiednim czasie.

Granucote 16+25+12 nawóz z dużą zawartością fosforu. Przeznaczony do zakładania nowej murawy.

Dawkowanie: 25-35 g/m2

Długość działania: 2/3 miesiące

Sugerowany okres stosowania: Marzec-Październik

Granulacja nawozu: 1-3 mm

Produkty powiązane

Popularne